Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ecs Eco CliMate Solution
Numri unik i identifikimit (NIPT): L22218013G
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 35,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Edmond Jaupi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,897,361.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Luan Kamberi 16/10/2012 16/10/2013
ecs Eco CliMate Solution