Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Rritjes Artificiale te Peshkut Shkoder
Numri unik i identifikimit (NIPT): L22203029J
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 169,296,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 169,296
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Jonida Ademi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Remzi Sula 21/04/2012 21/04/2013
Rritjes Artificiale te Peshkut Shkoder
Rritjes Artificiale te Peshkut Shkoder
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!