Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ēinar-San Tiran Branch
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 29-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L22124014S
Forma ligjore: Dege e shoqėrisė sė huaj
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ĒINAR-SAN HARFIYAT NAKLIYAT INSAAT TURIZM SANAYI VE TICARETI LIMITED SIRKETI 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Sefer Ēinar, Yüksel Ēinar, Ünal Ēinar, Yüksel Ēinar
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,533,172,674.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -375,924.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 65,740,752.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 125,452,082.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shkelzen Margjeka 24/06/2014 07/04/2015
Ēinar-San Tiran Branch
Ēinar-San Tiran Branch
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!