Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Adel CO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L22117021M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e shtypit dhe botimeve. Import-eksport.Shtepi botuese.Shtypshkronje per leter,karton,plastik,te gjitha llojet e shtypit. Shtypshkronje e karakterit sekret. Publicitet,reklama. Organizim seminaresh,trajnimesh,panairesh,spektaklesh,perkthime ne gjuhe te ndryshme. Prodhim e tregtim letre,kartoni,kancelari. Agjensi udhetimesh.Agjensi komisionare dhe imobiliare. Import-eksport dhe tregti me shumice e pakice te materialeve te ndertimit. Servis paisjesh elektronike,automjete. Shperndarje te mjeteve publicitare. Sherbime postare,financiare dhe bankare,aktiviteti i gjithe sherbimeve baze te telekomunikacioneve dhe elektronike,veprimtari biznesi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi.
Adresa: TIRANE Rruga Muhamet Gjollesha,tek Zogu i Zi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Reshit Koni 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Arjan Lleshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 158,871,289.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 190,662,598.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,631,653.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,898,467.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 28,060,847.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Adel CO