Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
SKY AR GENERAL CONSTRUCTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L21919501O
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Remzi Hoti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 530,296.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Hazbije Leka 18/07/2012
SKY AR GENERAL CONSTRUCTION
SKY AR GENERAL CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!