Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L21811033B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, shitje me shumice e pakice te artikujve te ndryshem industriale dhe ushqimore. Dhenie me qira dhe shitje paisjesh monitorimi GPS dhe cdo aksesor te tyre. Sherbim monitorimi gps dhe cdo sensori per matje furnizimi dhe shperndrjes se rrymes elektrike, furnizimi dhe shperndrjes me uje, furnizimi dhe shperndrjes se naftes. Monitorim te konsumit dhe qarkullimit te karburantit me sistem gps. Shitje, montim dhe trainim per sisteme kamera dhe sisteme sigurie Shitje, montim dhe trainim per sisteme te brendeshme dhe te jashtme monitorimi me kamera dhe sensore elektronike. Shitje, montim dhe trainim per sisteme telefonie te brendeshme. Shitje, montim dhe trainim per paisje dixhitalizimi ne mase te dokumentave, librave dhe rregjistrave. Menaxhimi, ruajtja, arkivimi I iformacioneve dixhitale. Sisteme te avancuara sigurie. Programim softesh dhe implementimi i tyre Suport IT dhe konsulence. Shitje, montim dhe trainim per sistemesh te monitorimit dhe menaxhimit te trafikut Shitje, montim dhe trainim per sistemesh te monitorimit dhe menaxhimit te parkingjeve. Mirmbajtje, te sistemeve te kamerave. Mirmbajtje te sistemeve gps. Mirmbajtje te sistemeve te telefonise. Transport te specializuar VIP dhe punonjesish. Imp - expo mallrave dhe produkteve industriale intalimi dhe trainim perkates. Imp - expo mallrave dhe produkteve elektronike, intalimi i tyre dhe trainim perkates.Marrja pjese dhe dhenia e asistences e trajnimeve ne fushen e informatikes. Shitja e blerja e pajisjeve IT - Teknologjise se informacionit te tilla si kompjutera laptope, servera, projektore, kamera dixhitale, skaner, printera, fotokopje, fakse, etj.Krijimi i linjave per montimin e kompjuterave dhe studiove dixhitale. Sigurimi i pjeseve te kembimit per te gjitha llojet e pajisjeve te tilla dhe realizimi i sherbimit te mirembajtjes, garancise e te riparimit. Realizimi i projektimit dhe instalimit te rrjeteve kompjuterike, informatike dhe mirembajtjen e tyre.Realizimi i projektimit, dhe instalimit te sistemeve te menaxhimit elektronik, elektrik dhe te sigurise se ndertesave.Programim programe lmplementim i sistemeve dhe programeve informatike (software-ve), mirembajtje sistemesh dhe programesh informatike, asistence dhe konsulence per pergatitjen e programeve informatike (software-ve). Perpunimi i te dhenave ne kompjuter e pajisje te tjera me synim realizimin e sherbimeve te tilla si pergatitje faqe interneti, pergatitje reklamash, posterash, ftesash, kartvizitash, e deri ne shtypje e lidhje libri. Kryerja e veprimtarive te tjera tregtare si shitja dhe blerja me shumice dhe pakice te artikujve te kancelarise, pajisje elektrike dhe elektronike shtepiake, etj. Shitja dhe blerja e sistemeve kompjuterike e informatike me qellim perdorimi dhe menaxhimi te sistemit banker.Realizimi i import-eksportit te te gjithe artikujve te permendur me si per. Te tjera sipas legjislacionit ne fuqi.sh informatike te ndryshme te aplikueshem ne sektore te ndryshem . Programim faqesh interneti (WebDesign-Development) si dhe mirembajtjen e tyre. Tregtim te programeve informatike (software-ve). Programim dhe zhvillim te aplikacioneve web-based. Instalime mirembajtje paisjesh teknike, speciale (punime inxhinierike civile, kaldaja, kondicionier, sisteme te ngrohjes, gjeneratore etj. Shitblerje mjetesh, kamionash, veturash dhe servisimi i tyre etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nursen Metuli 34
Rogert Jashari 33
Erjon Basha 33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Nursen Metuli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 46,879,309.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,095,423.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,683,335.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,896,570.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION
A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!