Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
"DOKSANI - G"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L21809501H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim, montim, restaurim objektesh, punime dheu, murature, betoni, betonarmaje, asfalti, punime shembje, ndėrtime civile, industriale, bujqėsore, detare, turistike etj, punime nė rrugė, ura, hekurudha, punime strukturore speciale, punime mirėmbajtje, punime tė inxhinierisė sė mjedisit, diga, punime nėntokėsore e vepra arti etj, ujėsjellėsa, kanalizime, gazsjellėsa, vepra kullimi e vaditje, prodhim e tregtim tė materialeve tė ndryshme tė ndėrtimit, import, eksport tė artikujve industrialė, ushqimorė, makineri, pajisje, materiale tė ndėrtimit, pastrim, grumbullim, transport e pėrpunim tė mbetjeve urbane, pastrim tė ujrave lumore, liqenore e detare, mbrojtje, mirėmbajtje pyjesh e pastrim kullotash, punime rifiniture, veshje fasadash, lyerje, konstruksione metalike e druri, impiante elektrike, telekomunikacioni, teknologjike, punime nė kabina elektrike, nėnstacione, punime tė sinjalistikės rrugore, ndriēuese e jo ndriēuese, montim strukturash mekanike, bar-restorant, bar-kafe, lojra argėtimi, transport kombėtar e ndėrkombėtar nė mėnyrė tokėsore ose detare edhe pėr tė tretė, agjensi shitje biletash, agjensi turistike “TOUR OPERATOR”, agjensi shitje dhe blerje pasuri tė patundshme etj
Adresa: Shijak SHIJAK Lagjja Popullore
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatmir Doksani 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Fatmir Doksani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 22,851,846.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 35,942,925.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 19,736.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,191,797.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,658,682.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 6,408,880.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"DOKSANI - G"