Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
FERMANOGLU INSAAT TURIZEM SAN.TIC.LTD.STI.-DEGA TIRANE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L21714015P
Forma ligjore: Dege e shoqėrisė sė huaj
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
FERMANOGLU INSAAT TURIZEM SAN.TIC.LTD.STI. 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Kazim Fermanoglu,
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 2,249,608,835.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -3,959,554.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 113,346,209.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -473,527,410.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FERMANOGLU INSAAT TURIZEM SAN.TIC.LTD.STI.-DEGA TIRANE
FERMANOGLU INSAAT TURIZEM SAN.TIC.LTD.STI.-DEGA TIRANE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!