Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
LUAN SOLLAKU
Numri unik i identifikimit (NIPT): L21703032T
Forma ligjore: Person Fizik
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport. Servis per pajisje mjekesore, pjese kembimi te pajisjeve mjekesore, produkte te ndryshme mjekesore te konsumueshme ( regens). Pelet (nenprodukt druri).Sherbim inxhinierik per pajisje mjekesore. Import eksport tregti me shumice dhe pakice, konsulence, vleresim, instalim, trajnim, servis, mirembajtje dhe kolaudim te aparaturave e makinerive mjeksore laboratorike, shkencore, veterinare dhe te gjithe aksesoreve e materialeve te konsumimit per keto aparatura. Programim, dizenjim dhe mirembajtje faqesh interneti.
Adresa: Tirane Farke FARKE Rruga "Liqeni i thate", pallati F.I.GLOBAL, apartamenti B
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
LUAN SOLLAKU 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 8,482,378.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 25,603,083.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,067,850.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,283,944.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 246,596.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,549,261.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LUAN SOLLAKU