Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Shoqėri e Thjeshtė COPRI - AKTOR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L21610012O
Forma ligjore: E Thjeshte
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Copri Construction Enterprises w.l.l. 51
AKTOR TECHNICAL SOCIETE ANONYME 49
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Panteleimon Delapoglou, Dimitrios Koutras
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,739,376,490.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -68,741,880.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,463,044,873.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -2,132,395,998.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shoqėri e Thjeshtė COPRI - AKTOR