Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
HEST
Numri unik i identifikimit (NIPT): L21527009H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport, tregti me shumice e pakice te makinerive qe lidhen me fushen e industrise, konfeksione, materiale dekori, hidrosanitare, elektrike, ndertimit bujqesise, kancelari per zyra e shkolla, orendi shtepiake, mobilje ,paisje elektrike, ushqime te te gjitha llojeve, detergjente dhe kimikate te ndryshme.Automjete te reja dhe te perdorura, pjese kembimi per makina, paisje dhe makineri mjeksore, laboratorike dhe mjete konsumi per fushen e mjeksise, transport mallrash e pasagjeresh hapja dhe administrimi i qender kursesh dhe shkolle, etj. Import - eksport te pajisjeve elektronike, mirembajtjen dhe instalime te ndryshme. Design te websiteve dhe sherbime online. Perkthime nga gjuha Angleze ne gjuhen Shqipe dhe anasjelltas. Punime te ndryshme ndertimore. Hartim projektesh ne fusha te ndryshme, implementim projekti, trainime dhe sherbime, organizim eventesh dhe catering
Adresa: Tirane TIRANE Bulevardi "Gjergj Fishta", Kulla Nr 1, Kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Emiljano Dervishi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Lediana Beshaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 32,404,670.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 23,197,555.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -444,169.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,392,107.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 531,619.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HEST