Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
VELIPOJA INVESTMENT PROJECTS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 02-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L17124001T
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Feriz Mazreku 80
Ramadan Mazreku 20
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Feriz Mazreku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 555,371.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -938,324.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 443,386.00
Website:http://www.v-i-p.al/index.php/en/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : Kliko 2014
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Nurije Krymi 06/09/2011
VELIPOJA INVESTMENT PROJECTS