Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBANIA ENERGY SOLUTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L16417004P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Spartak Bercana 90
Elvis Kasmi 10
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Spartak Bercana
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 112,579.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,344,048.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA ENERGY SOLUTION
ALBANIA ENERGY SOLUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!