Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
AUTOSPRINT ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L16325203K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Auto sallon, servis automjetesh,tregti me pakice te pjeseve te kembimit per automjete dhe vajra lubrifikante te ndryshem per automjete.Tregeti me pakice dhe shumice ,import eksport te automjeteve te ndryshem, ushqimore,industriale ,mekanike, pjese kembimi etj.
Adresa: VLORE Lagjja" Lef Sallata"Rruga e" Paqes" Vilė 4 kate kati 1 , tek Gjykata e Apelit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fjorin Hudhra 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Fjorin Hudhra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 40,460,398.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 23,140,528.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,573,464.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,738,203.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,096,432.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 740,450.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AUTOSPRINT ALBANIA