Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
NRG
Numri unik i identifikimit (NIPT): L13426006B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbime dezinfektimi,dezinsektimi,deratizimi dhe trajtimi me gaz dezinsektues per produktet ne gjendje ruajtje si grure,miser,oriz,kafe.Dhenien me qira te paisjeve per shebimin e dezinfektimit,dezinsektimit,deratizimit,pastrimit dhe higjenizimit.Prodhimin he shitjen me shumice e pakice te produkteve dhe paisjeve te pastrimit,higjenizimit te ambienteve te banimit,publike dhe industriale.Prodhimin dhe shitjen me shumice dhe pakice te produkteve dhe paisjeve te pastrimit dhe higjenizimit personal.Prodhimin dhe shitjen me shumice e pakice te produkkteve dhe paisjeve per dezinfektimin,dezinsektimin,deratizimin.Import-eksport,tregtim me shumice dhe pakice i paisjeve dhe produkteve per dezinfektim,dezinsektim,deratizim dhe gaz dezinsektues,produkteve dhe paisjeve mbrojtese se bimeve,produkteve dhe paisjeve te pastrimit dhe higjenizimit.Agjent dhe shperndares per shitjen me shumice e pakice te produkteve dhe paisjeve te firmave te huaja,per dezinfektimin,dezinsektimin,deratizimin,te pastrimit,higjenizimit te ambienteve te banimit,publike dhe industriale,te pastrimit dhe higjenizimit perona.Organizimin e kurseve teknike dhe konsulsence ne lidhje me higjenen ambientale dhe higjenen dhe mireqenien e njerezeve.Sherbim i kontrollit kunder gjarperinjve dhe zogjve. Sherbime konsulence ne pergatitjen e programeve te sigurise ushqimore :HACCP dhe programeve te kontrollit te cilesise ISO.
Adresa: Tirane Farke SELITE Rruga Eduard Mano, Pallati 10
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Marco Genicco 50
Flutura Nuredini
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Marco Genicco
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 33,902,820.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 80,873,546.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 174,892.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,150,368.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,398,392.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 28,970,709.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NRG