Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ALBIENE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L13329201I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 250,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 250
Fusha e veprimtarisė: Eksport-import. Linja prodhimi pajisje, ngrohje, montime, sistemime, ftohje. Sherbim transporti mallrash dhe udhetaresh. Monitm sinjalistike rrugore. Administrim parkimi.Importim dhe tregtim te produkteve te lendes drusore biomase per djegie.
Adresa: ELBASAN Lagjja Sul Papri, rruga 25 Nentori
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gerardo Tatzati 51
Dorian Molloholli 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gerardo Tatzati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 11,160,000.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 12,176,568.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,425,296.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,360,809.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 830,108.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 107,215.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBIENE