Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TRIOS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L12805203J
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 15,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 7,500
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klodjan Sula 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Klodjan Sula
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 7,299,564.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -3,515,709.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,983,312.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Kastriot Haxhaj 06/08/2012 20/01/2013
Kristaq Ndini 20/01/2013
TRIOS