Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
RESULI - ER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L12510413V
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 325,485,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 9,000
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice i naftes, gazit dhe nenprodukteve te tyre, gazit te lengshem, vajrave lubrifikante dhe artikuj te ndryshem . Importi dhe eksporti i naftes ,gazit dhe nenprodukteve te tyre, benzine, gazoil, solar, bitum, mazut, vajra lubrifikante etj.Tregtimin me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshem te import- eksport, brenda dhe jashte vendit duke perfrshire mallra ushqimore, industriale, lende ndertimi, pajisje elektro - shtepiake, pjese kembimi etj,duke ushtruar keshtu aktivitet ne fushen e tregtise se brendeshme dhe ta jashteme .Sherbme hotelerie dhe turizmi, ndertime te objekteve te ndryshme. Ndertim te impianteve te naftes e gazit dhe nenprodukteve te tyre.Sherbime metrologjike.
Adresa: Qender Fier Daullas Lagjja Mbrostar Ferko, rruga "Baltės" banesa nr-53, zone kadastrale nr-3980 numer pasurie nr- 62/24.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduart Resuli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Eduart Resuli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 747,498,991.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 545,013,957.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 84,891,623.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 148,586,491.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 33,617,661.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 23,745,886.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Kastriot Haxhaj 10/12/2010 10/12/2013
Aida Maloku 21/01/2013
Laureta Filipi 21/01/2013
RESULI - ER