Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
Agro-Group
Numri unik i identifikimit (NIPT): L12412027U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e bujqėsisė dhe blegtorise.Pėrpunimi paraprak dhe pėrfundimtar i produkteve te ndryshme bujqėsore dhe blegtorale. Blerje shitje me shumice a pakice, i produkteve bujqesore e blegtorale; Eksport, import i produkteve bujqesore, blegtorale, lendeve kimike e materialeve ndihmese lidhur drejteperdrejte me veprimtarine kryesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mirton Lika 60
Rreoland Jegeni 28
Haziz Ēela 12
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Elga Kosta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,536,845.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,174,596.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Agro-Group
Agro-Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!