Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Serenissima Construzioni Tirana
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 01-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L12309008T
Forma ligjore: Dege e shoqėrisė sė huaj
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Serenissima Construzioni 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Giuseppe Nardi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,230,794,895.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 466,807.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -38,929,570.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 166,016,478.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Serenissima Construzioni Tirana