Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
IRC STUDIO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L12115502C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rezarta Cara 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Rezarta Cara
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 521,012.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IRC STUDIO
IRC STUDIO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!