Ndryshimi i fundit: E Martė, 20 Mars 2018
PETER PHARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L12107043O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice dhe import-eksport te materialeve dhe paisjeve mjekesore.Tregtim me pakice e shumice te aparaturave dhe barnave mjekesore,farmaceutike.Tregtim me shumice e pakice te medikamenteve dhe aksesoreve te ndryshem farmaceutike,produkteve farmaceutike ne farmaci dhe spitale private e shteterore.Import-eksport te materialeve per perdorim mjekesor,te barnave dhe tregtim e furnizim te tyre ne subjekte publike e private.Hapje klinikash laboratorike e farmaci per tregtim medikamentesh.
Adresa: Tirane TIRANE Rruga Janaq Paēo, nr.8
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Thoma Petro 66
Etleva Petro 34
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Thoma Petro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 37,977,816.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 34,559,155.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,106,031.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,134,215.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,484,892.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,868,653.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PETER PHARMA