Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
A.M.G Group Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L12029007K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Perpunim te mineraleve metalore dhe jometalore, pasurim i tyre deri ne metalurgji (shkrirjen e tyre) me metoda bashkekohore. Prodhim tregtim me shumice dhe pakice, eksport-import, te mineraleve metalore dhe jo metalore si dhe makinerive e paisjeve qe do te perdoren per kerkimin, zbulimin, shfrytezimin, perpunimin dhe shkrirjen e ketyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Milazim Ademi 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftim fituesi
Administratorė: Milazim Ademi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,129,362.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 18,062,233.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2012
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.M.G Group Albania
A.M.G Group Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!