Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ABI HOLDING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11807508G
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Afrim Mala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Mirjana Janushaj 26/05/2011
ABI HOLDING
ABI HOLDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!