Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
K A S T R I O T & PETROL Sh.A
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11718501C
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 12,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 12,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Mujo Nerguti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,457,068.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FICADEX ALBANIA 03/03/2014
K A S T R I O T & PETROL Sh.A