Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
QENDRA SPORTIVE KUQ E ZI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11705012O
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Federata Shqiptare e Futbollit; Ministria e Turizmit Kultures Rinise dhe Sporteve.
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Eduard Prodani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 14,131,877.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,072,841.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -565,402,178.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 11,596,015.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Deloitte Albania shpk 20/01/2014
Berti Pashko 26/03/2011
QENDRA SPORTIVE KUQ E ZI
QENDRA SPORTIVE KUQ E ZI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!