Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
Alfred Bėnja
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11627001O 
Forma ligjore: Person Fizik
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i mirembajtjes dhe riparimit te rrjetit elektrik,hidraulik, sistemit termik e kaldajave,kalorifereve, kondicionereve,sistemit kompjuterik fotokopjues e printues.Mirembajtje dhe riparime te aparaturave mjekesore spitalore e dentare.Rikonstruksione e mirembjtje te ndryshme ndertimore.Tregtim te detergjenteve e materialeve te pastrimit, artikujve te ndryshem industriale,materiale te buta.Shtypshkrime.Tregtim te materialeve me perdorim mjekesore,materiale mjekimi,aparatura mjekesore, materiale konsumi per laboratoret kimike e bakterologjike, kite e reagente per laboratoret kimiko-bakterologjik.tregtim te materialeve te konsumit per klinikat dentare.Dezinfektim,desisnsektim,deratizim.(D.D.D).Sherbime ekspertize dhe/ose profesionale lidhur me burimet mjedisore baze. Sherbime te ekspertizes dhe/ose profesionale lidhur me pyje dhe/ose kullota. Sherbime pastrimi dhe gjelberimit te ambjenteve publike e private. Montim, mirembajtje e riparim te sistemit te survejimit, kolaudim I eneve nen presion. Montim dhe mirembajtje ashensoresh.Vleresim te konformitetit ne standartet nderkombetare dhe konsulenca per ēertifikimin ISO
Adresa: TIRANE Njėsia Bashkiake nr.5, Kodra e Diellit, Rruga “Robert Shvarc” pallati " Solued", apartamenti nr.2, kati 2.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alfred Bėnja 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 12,042,629.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 11,119,757.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 662,230.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,020,181.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alfred Bėnja