Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
START CO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11614001S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin e te gjitha llojeve te mallrave, materialeve, automjeteve me goma dhe zinxhire te tipeve te ndryshme, makinerive, pajisjeve dhe impianteve te ndryshme te karakterit publik, industrial, bujqesor, tregtar, kulturor, sportiv, te sherbimeve, pjese kembimi, goma te ndryshme, bateri automjetesh etj. Importimin dhe eksportimin e tyre. Tregti me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industriale, bujqesore, produkte ushqimore, materiale ndertimi, pesticide, pajisje elektronike,etj. import, eksport. Tregti te gazit te lengshem, vajrave lubrifikante. Hapje bar bufe, restorant, salon mode, servis makinash, lavazh, motel, agjensi turistike. Ndertim objektesh . Punime lyerje, hidraulike, elektrike, suvatime, gipsi etj. Tregti te pajisjeve elektronike, kompjutera, aksesore, kancelari. Ndertim dhe mirembajtje e rrugeve, prodhim materialesh inerte dhe tregtimi i tyre. Tregtim materiale elektrike dhe paisje laboratorike, transformator, elektromotor dhe riparim-sherbim per transformator dhe elektromotorra. Tregetimit, import-eksport me shumice dhe pakice te materialeve e paisjeve elektrike, industriale e elekroshtepiake, paisjeve e sistemeve te impianteve te ftohjes e ngrohjes (kondicionimit) si dhe impianteve te tjera te ēfaredo lloji. Projektim dhe instalim i paisjeve elektrike, elektroshtepiake, industriale, sistemeve te ftohjes e ngrohjes (kondicionimit) si dhe impjanteve te tjera te ēfaredo lloji ne vendet e ushtrimit te aktivitetit dhe jashte tyre ne objekte te ndryshme. Sherbime mirembajtje dhe servisi te ndryshem per materialet e pajisjeve elektirke dhe industriale. Tregtim i lendeve djegese dru zjarri dhe solar.
Adresa: TIRANE Rruga Irfan Tomini, Ndėrtesa 9-katėshe, Kati I-rė, pranė kafe ''Coco Bar''
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Laert Qėndro 50
Anila Qėndro 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Laert Qėndro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 460,579,857.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 482,034,446.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,658,937.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 15,051,985.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 31,157,015.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 46,730,435.00
Website:www.startco.al
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
START CO