Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ARCADIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11417001E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 697,350.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė fushėn e ndėrtimit nė pėrgjithėsi, ndėrtime civile dhe industriale, tregtimi dhe shitja e materialeve tė ndėrtimit, ndėrtimi i veprave dhe objekteve tė ndryshme pa kufizim, mirėmbajtja, restaurimi, rikonstruksioni dhe sipėrmarrja e nėnsipėrmarrja nė fushėn e ndėrtimeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Relianda Zhelegu 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Viktor Dobi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 14,562,800.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 22,875,275.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 80,618,264.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,610,643.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARCADIA
ARCADIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!