Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Buldings Construction SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11401034P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 109,510,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme industriale dhe civile, private apo publike, marrja e te drejtave dhe cdo lloj avantazhi ne cdo lloj forme ligjore qe eshte e domosdoshme per realizimin e qellimeve te shoqerise si dhe shfrytezimin e te gjitha sipermarrjeve qe kane te bejne me veprimtarine e mesiperme ne kufijte e lejuar nga ligji.Aktivitet ne fushen e sherbimeve elektro-mekanike, inxhinierike ne makineri dhe pajisje te ndryshme, ne vepra civile, montime dhe cmontime teknike, kullash metalike te tensionit, punime montime impiante te prodhimit te energjise elektrike dhe shperndarjes se saj, konstruksione te ndryshme. Zhvillim zonash me qellime rezidenciale dhe tregtare, shitje-blerje e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme. Ushtrimi i cdo lloj operacioni dhe transaksioni ne lidhje importimin, eksportimin, prodhimin,tregtimin,shitjen,shperndarjen e pajisjeve dhe materialeve te ndryshme elektronike, elektro-mekanike, materiale ndertimi,plastike apo materiale te tjera ne fushen e ndertimit dhe sherbimeve elektro-mekanike, si me shumice dhe pakice, ne formen e lendes se pare, gjysme te gatshme ose te gatshme, makineri dhe pajisje, teknologji,etj.Shoqeria mund te ushtroje veprimtari ne fushen e turizmit duke investuar ne kete fushe per krijimin e qendrave, pikave dhe fshatrave turistike, si dhe infrastrukturen e tyre brenda dhe jashte vendit.Studimi, projektimi, vleresimi, konsulenca, monitorimi ne kerkimin, zbulimin, shfrytezimin, perpunimin dhe tregtimin ne import dhe eksport te mineraleve metalore dhe jometalore, rera bituminoze, materiale ndertimore. Aktivitet ne fushen e kerkim-zbulimit dhe shfrytezimit te mineraleve metalore, jometalore, qymyret, bitumet, ndertimor, te ēmuar dhe gjysme te ēmuar. Import-eksport mobilje, tavolina, mobileri, veshje, MDF, mobilim sallash konference, parket, moket. Ndriēim, import-eksport, ndriēim tavanesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Merja 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Imer Memetaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 112,930,533.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 30,290,905.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 32,401,998.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ilia Ēeēe
Buldings Construction SHPK