Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
SOFT & SOLUTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L11328009F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Zhvillim, implementim dhe mirembajtje te sistemeve dhe programeve ne fushen e teknollogjise se informacionit.Projektim, ndertim dhe mirembajtje ne fushen e telekomunikacionit si rrjete WAN/LAN, sisteme sigurie Web-site etj.Sherbim akses interneti.Sherbime konsulence dhe trajnime profesionale ne fushen e teknollogjise se informacionit dhe telekomunikacionit.Sherbime te dizenjimit, printimit, publikimit, botimit dhe prodhime te ndryshme te shtyshkrimit.Sherbime konsulence, trajnime profesionale ne fushen juridike, ekonomike, te financave dhe kontabilitetit, te shendetit publik dhe mjedisit.Tregti, eksport-import, furnizime, instalime dhe mirembajtje e pajisjeve elektronike, informatike, audiovizive, te aparturave teknike te telekomunikacionit, te laboratoreve didaktik, kerkimor e shkencore, mallrave industrial.Shit-Blerje,mirėmbajtje dhe riparime tė pajisjeve dhe materialeve mjekėsore etj. Konsulence dhe sherbime te ndryshme per pajisjet spitalore si dhe mirembajtje dhe riparime per keto pajisje. Sistem informatik per regjistrimin fillestar te pronave, permiresimin dhe perditesimin e te dhenave. Organizim eventesh, konferenca, kongrese si dhe aktivitete shkencore dhe kulturore.Programim dhe zhvillim te aplikacioneve web- based. Projektim, instalim, mirembajtje i sistemeve te ajrit te kondicionuar, hidrosanitare kunder zjarrit, ngrohjes, ventilimit dhe ftohja. Tregtim i pajisjeve hidrosanitare, kunder zjarrit dhe supervizionit. Import-eksport, shumice e pakice i artikujve elektro - industriale. Auditim i sigurise se sistemeve informatike. Zhvillim dhe implementim te sistemeve te informacionit gjeografik (GIS), rregjistrim te pasurive te paluajtshme, planifikim urban, hartografi dhe matje topogjeodezike. Trajnim, konsulencce dhe asistence financiare, fiskale dhe kontabile. Kembim valutor, organizime turistike, bileta udhetimi, perkthime, guida turistike. Trajnim, konsulence, asistence teknologjike teknike, tregtim elektroshtepiake.
Adresa: Tirane TIRANE Lagjia Nr.2, Rruga Hoxha Tahsim, Nr.2/2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjola Koromani 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Arjola Koromani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:www.softsolution.al
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SOFT & SOLUTION
SOFT & SOLUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!