Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
NORD - COMAT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L08501501Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e analizave laboratorike dhe interpretimin e tyre si vijon: Beton te fresket,te ngurtesuar ne laborator dhe objekt si dhe recepturat e prodhimit. Ēimento llaqe ,kolle,gelqere si dhe te gjithe lidhesve te tjere qe perdoren ne ndertim. Blloqe,pllaka ,bordura betoni ,tulla te ndyshme.Pllaka guri natyror. Analiza fizikomekanike dhe kimike te gregateve te ndryshem. Analiza te plota te asfalto betoneve dhe nenshtresa te rrugve,aeroporte si dhe formulat e perzierjes se tyre. Analizave te bitumit,gjeoteknike ,dhera,shkembinj. Analiza kimike te gurit natyror,mermerit,ujit teknologjik. Analiza te mineralit te Kromit,Bakrit dhe metaleve te ēmuara. Analiza te bimeve medicinale dhe esencave te tyre. Analiza sipas ICS. Standartizim,mjedis ,siguri.Inxhinieri e prodhimit. Transporte automobilistike hekurudhore.Teknologji kimike. Industri e qelqit dhe qeramikes,bojrave,ngjyruesve,aditiveve. Ēertifikm produktesh,linjave,kompanishe(komformitetet).Gjeologji,Hidrologji.Standarte te tjera qe lidhen me cilesisise. Studim,Vleresim gjeologo inxhinierik i truallit per ndertime civile-ekonomike deri ne 5 dhe mbi 5 kt dhe projektimi i tyre . Studim vleresim gjeologo inxhinierik i truallit per objekte te medha H/C per aeroporte, bazamente me ngarkesa te medha dhe projektimi i tyre. Mbikqyrje dhe kualidim punimesh per te gjitha llojet e kategorive te ndertimit. Ndertime civile,Industriale. Projektimi ,zbatimimi dhe supervizion i tyre te te gjitha kategorive. Tregtim i materialeve te ndryshme dhe pajisjeve laboratorike,si dhe cdo gje tjeter qe eshte e lejuar me ligje. .
Adresa: Tirane Dajt LINZE Lagjia Qesarake, Pallati i firmes Dodaj, kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agostin Dodaj 50
Ermir Ēupi 50
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Agostin Dodaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 16,440,622.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 17,422,771.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 329,322.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,544,429.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,559,951.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,655,262.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NORD - COMAT