Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
RAIMONDA CENO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L07308203S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim i karburanteve, gazit dhe gjithe nenproduketeve te tij. Aktvitet ne fushen e tregtise:import-eksport si dhe tregti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem te lejuar nga ligji, mallrave ushqimore dhe industriale, materialeve te ndertimit, hidrosanitare,hidraulike, elektroshtepiake, elektrike, pjeseve te kembimit, lendeve drusore, mobiljeve, linjave te prodhimit, makinerive etj.Aktivitet ne fushen e marketingut:Funksione te agjentit te shitjes per shoqeri te huaja dhe vendase.Transport per vete e te trete nacional e internacional mallrash e pasagjeresh.Aktivitet ne fushen e investimit:te kryeje investime publike e private ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme civile shteterore e private , agjensi per shitblerjen e ketyre ndertimeve.Hapje bar-restorant, piceri, hotel etj Riparimit te gomave te automjeteve, vendosjen dhe zevendesimin e tyre. Bar Bufe
Adresa: VLORE Lagjja 11 Janari, tek Pusi i Mezinit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Raimonda Ceno 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Raimonda Ceno
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 122,785,781.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 126,809,022.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 4,948,751.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,290,172.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,706,813.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,550,847.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RAIMONDA CENO