Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
SPIRO PANDO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L06804206M-Nen falimentim
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 200
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Spiro Pando 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Spiro Pando
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SPIRO PANDO
SPIRO PANDO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!