Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
Shemsi Ngota
Numri unik i identifikimit (NIPT): L06621701M
Forma ligjore: Person Fizik
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Punishte qumeshti. Grumbullim e perpunim qumeshti, prodhime te gjithe produkteve qe rjedhin nga qumeshti. Tregtim qumeshti te fresket e perpunuar. Tregtim i tė gjitha prodhimeve te bulmetit. Ruajten dhe konservimin e tyre.
Adresa: Peshkopi PESHKOPI Lagjja "Nazmi Rushiti", Rruga "Tercilio Kardinali", Zona Kadastrale Nr.2932, ndėrtesa me numėr pasurie Nr.22/118, pėrballė shkollės 9-vjeēare
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shemsi Ngota 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shemsi Ngota