Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Integrated Technology Services
Numri unik i identifikimit (NIPT): L02302032C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2011
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime kalibrimi si dhe ngritje laboratoresh,investimin,sherbime metrologjike, realizimin e softwereve, mirembajtjen e sistemeve te realizuar prej saj dhe te trete, sherbime informatike, Import eksport te materialeve te ndryshem qe kane lidhje me objektin e veprimtarise. Import eksport e tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshem industriale te perdorimit te gjere, telekomunikacion, aktivitete komisionimi, tregti te pergjithshme,sherbime konsulence,instalime dhe ngritje terminalesh,pagesa e shebimeve me terminale te larget, ngritje rrjetesh pa fije dhe me fije per uje, energji elektrike etj, fibra optike, rrjete shtyllash dhe shperndarje, ndertime dhe punime civile te ndryshme. Perpunim, trajtim, menaxhim dhe transport te mbetjeve. Ndertimi dhe menaxhimi i stallave dhe impianteve per rritjen intensive te te gjitha kafsheve, zhvillimi i teknologjive te reja ne fushen e rritjes, perpunimit, therjes dhe tregtimit te mishit te te gjitha kafsheve, mish i cili tregtohet ne tregun vendas e te huaj. Import eksport te ketyre produkteve, si psh mish vici, derri, lope etj. Import- eksport i produkteve me te cilat ushqehen te gjitha llojet e kafsheve. Import-eksport i makinerive dhe mjeteve qe sherbejne per stallat, impiantet e rritjes, perpunimit, therjes dhe tregtimit te te gjitha kafsheve. Importimi i desinfektanteve ushqimore, vaksinave te ndryshme te shpendeve, kafsheve, dhe te gjitha produktet e tjera medicinale te nevojshme per zhvillimin e aktivitetit te rritjes se kafsheve te ndryshme dhe shpendeve. Ndertim i impianteve te trajtimit te mbetjeve me djegie (Incenerator) dhe landfille per perpunimin e mbetjeve urbane dhe te rrezikshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klodian Zoto 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Klodian Zoto
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 162,018,802.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 364,865,718.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,916,686.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -24,355,214.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 78,561,501.00
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Integrated Technology Services