Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
DOPPLER -AL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L02212005G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 6,290,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6,290
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, materiale ndertimi, ushqimore etj.Tregtim, montim dhe mirembajtj e te ashensoreve dhe shkalleve levizese.Administrim apartamentesh.Bar-Kafe.Aktivitet ne fushen e ndertimit etj. Furnizim te sherbimit te perpunimit te mallrave jo shqiptare nen regjimin e perpunimit aktiv (fason). Ndertime civile dhe ekonomike si : Pallate, banesa, hotele. Ndertime industriale, turistike, bujqesore. Prodhim materiale ndertimi. Ndertime rrugore. Ndertime hekurudhore. Ndertime ura dhe veprimtari arti. Ndertime hidraulike dhe hidroteknike. Punime restaurimi. Punime karpenterie metalike. Impiante teknologjike dhe te vecanta. Punime sherbimi ne fushen e ndertimit. Punime topogjeotezike. Instalim i impinateve termike - ventilim - kondicionim te ajrit dhe mirembajtja e tyre.
Adresa: Berxull Berxull Autostrada Tirane-Durres, (rruga dytesore), km 12, Godina 2 kateshe nr.6
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhili Mestani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Xhili Mestani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 84,704,177.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 143,973,425.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,632,440.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 758,532.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -374,498.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DOPPLER -AL