Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Koncesion i vendimeve penale - Shėrbimi Pėrmbarimor ZIG shpk
Numri unik i identifikimit (NIPT): L02110003A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6
Fusha e veprimtarisė: Ekzekutimi i detyrueshem i vendimeve civile te gjykates qe kane marre forme te prere, qe permbajne nje detyrim, per sigurimin e padise, si dhe per ekzekutimin e perkohshem; vendimet penale te formes se prere ne pjesen qe bejne fjale per te drejta pasurore; vendimet e gjykatave e te arbitrazheve te shteteve te huaja qe u eshte dhene fuqi sipas dispozitave perkatese te ligjit; vendimet e nje gjykate arbitrazhi ne Republiken e Shqiperise; aktet noteriale qe permbajne detyrime ne te holla, si dhe aktet per dhenien e kredive bankare ose aktet per dhenien e kredive nga institucionet financiare jobankare; kambialet, ceqet e letrat me urdher qe barazohen me ato;aktet e tjera qe sipas ligjeve te vecanta quhen tituj ekzekutive dhe ngarkohet zyra e permbarimit per ekzekutimin e tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Meskuti 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):20
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Ftese per oferte
Formulari i njoftimit te fituesit
Njoftim anullimi
Administratorė: Arben Meskuti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 33,650,652.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,203,391.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZLA CONSULTING 18/05/2015
Koncesion i vendimeve penale - Shėrbimi Pėrmbarimor ZIG shpk
Koncesion i vendimeve penale - Shėrbimi Pėrmbarimor ZIG shpk
Transaksione Thesari 2012 - 2013
Transaksione Thesari 2014
Transaksione Thesari 2015-2017