Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L02004016V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 9,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 9,000
Fusha e veprimtarisė: Sherbime te ruatjes se personave, objekteve dhe veprimtarive me kodin I.3.A.Sherbime te ruajtjes, transportimit e shoqerimit te vlerave monetare e sendeve te cmuara, me kodin I.3.B. Instalimin e mjeteve te sistemeve te vezhgimit, audiovizive, sistemeve te ruajtjes me paisje elektronike, instalimin dhe perdorimin e mjeteve te sistemit te radiokomunikacionit, paisjeve dhe mjeteve te mbrojtjes kundra zjarrit, perdorimin e mjeteve te akses kontrollit. Konsulence dhe analize te sigurise.Projektim, instalim, furnizim dhe mirembajtje te sistemeve te inteligjences. Furnizim, instalim dhe mirembajtje e paisjeve te telekomunikacionit. Import-Export me shumice dhe pakice te mjeteve dhe paisjeve te vezhgimit, radiokomunikimit, fikjes se zjarrit, nderlidhjes, paisjeve elektrike dhe elektronike si dhe ata te navigacionit. Te realizoj menaxhimin e objekteve dhe te kryej punimet per mirembajtjen e tyre.
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr.9, Bulevardi Zogu i Pare, Pallati nr.55/1, Shkalla 1, Kati 2, Ap.9.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Cuku 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Artan Cuku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 76,228,125.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 84,102,467.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 11,922,523.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 12,985,943.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 7,468,315.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 15,273,880.00
Website:www.isecurity.al
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA