Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
White Star Petroleum
Numri unik i identifikimit (NIPT): L01816024C
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Hajri Elezaj, Arjan Allaraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 4
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Halim Bakalli 18/05/2010
White Star Petroleum
White Star Petroleum
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!