Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
LINEAR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L01714002F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Blerja, importi, eksporti, magazinimi dhe tregtia e pajisjeve mjekesore,aparaturave teknike,veglave,makinerive,aparaturave ndihmese,llojeve te ndryshme te pajisjeve mjekesore si dhe materialeve te tjera te kesaj natyre.Instalimi,mirembajtja dhe riparimi i aparaturave dhe pajisjeve mjekesore,mjeteve teknike,aparaturave ndihmese dhe atyre spitalore si dhe pajisjeve te tjera te ngjashme me sa me lart,brenda dhe jashte ambjenteve te kompanise,si brenda dhe jashte vendit.Transport per vete dhe per te tretet.Riparime, modifikime, mirembajtje ambjentesh spitalore. Matje te nivelit te rrezatimeve jonizuese dhe jo jonizuese si dhe impaktin e tyre ne mjedis. Trajnime te stafit i cili punon me rrezatime jonizuese dhe jo jonizuese ne fushen e mjeksise. Ekspertiza lidhur me nivelet e rrezatimit jonizues ne ndertimin e klinikave mjekesore ne fushen e radiologjise, mjeksise berthamore dhe radioterapise. Vleresimi i kontrollit QA dhe QC per aparaturat te cilat punojne me rreze X duke filluar nga 50 KV deri nr 20 MV. Komisionim te akseleratoreve linear (LINAC) me rreze X. Import, eksport, transport dhe tregetim i materialeve radioktive per perdorim ne fushen e mjekesise, ( radiofarmaceutike dhe komponenteve te tyre si: kitet invivo) dhe industrise. Riparime, modifikime dhe mirembajtje ambjentesh spitalore dhe jo vetem. Raporte vleresimi i pasurive te paluajtshme.
Adresa: KASHAR Kthesa e Kamzes, Rruga Kastriotet, Pallati Nr. 5, Shkalla Nr. 4, Hyrja Nr. 3
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kristaq Shuperka 100
Sektori ekonomik:
Administratorė: Kristaq Shuperka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 12,329,704.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 13,407,378.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 9,630,998.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,143,698.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 682,564.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,772,943.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LINEAR