Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AKTOR SHOQĖRI ANONIME TEKNIKE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L01623005C
Forma ligjore: Dege e shoqėrisė sė huaj
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
AKTOR SHOQĖRI ANONIME TEKNIKE 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Dimitrios Koutras, Panteleimon Delapoglou, Andrea Kolio, Jorgaqi Leka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 2,230,724,617.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 609,905,598.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 256,963,029.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 102,958,122.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AKTOR SHOQĖRI ANONIME TEKNIKE