Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
OMEGA PHARMA GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L01529009P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 900,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport medikamente e lende te para, e te licensuar nga organet e tjera kompetente ne rastet kur kerkohet.Tregtim me shumice e pakice te artikujve farmaceutik. Import eksport paisjesh mjeksore, reagenteve dhe kiteve, servis paisjesh mjeksore dhe mirmbajtje
Adresa: Kashar KASHAR Kthesa e Kamzes, perballe Casa Italia
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatos Ēausholli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fatos Ēausholli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 195,925,380.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 111,512,797.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OMEGA PHARMA GROUP