Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
CONDOR CENTER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L01325009M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Keshillim dhe administrim per krijimin, realizimin, zhvillimin e marketingut te qendrave tregtare te banimit, pasuri keto te shoqerise ose ne pronesi te shoqerive te tjera, personave fizike apo juridike te cilet e autorizojne shoqerine per administrim.Menaxhimi i zonave tregtare dhe komplekseve te banimit ndermjet perceptimit te qirave,huaperdorjeve administrimit te sherbimeve ne rolin e qeradhenesit,huadhenesit,perfaqesuesit te pronareve.Promovimi dhe realizimi per llogari te vet apo te pales se trete te qendrave tregtare ne cdo lloj forme.Administrimi i qendrave tregtare,komplekseve te banimit,komplekseve industriale ne bashkepronesi.Promovimi i qendrave tregtare nepermjet operacioneve reklamuese dhe asistence per menaxhimin e shopatave te tregtareve te ketyre qendrave.etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardit Dautaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ardit Dautaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 8,956,146.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 803,898.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 357,645.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 906,074.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CONDOR CENTER
CONDOR CENTER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!