Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ITALBA GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): K97623301I
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Lac
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:2014
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Irmir Rica
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 224,712.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ilir Binaj 15/03/2014
ITALBA GROUP