Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Qendra e Panaireve dhe Ekspozitave Tregtare (QPET)
Numri unik i identifikimit (NIPT): K94613201P
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Kruje
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 474,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 474
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Eugenia Gjuraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Paqesor Qato 10/09/2009
Berti Pashko 10/09/2009
Qendra e Panaireve dhe Ekspozitave Tregtare (QPET)
Qendra e Panaireve dhe Ekspozitave Tregtare (QPET)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!