Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AM - OIL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K94210401A
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Lushnje
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Adnand Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -5,304,305.49
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Eleda Dhima 18/03/2013
AM - OIL
AM - OIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!