Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Phoenix Petroleum
Numri unik i identifikimit (NIPT): K92927401K
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Selfije Muho 25
PHOENIX PETROLEUM GAS 75
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Naim Kasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 100,745,536.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -2,107,146.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -69,412,827.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -127,259,916.00
Website:http://www.phoenixpetro.ca/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TPA Horwath Albania 22/07/2014
Phoenix Petroleum
Phoenix Petroleum
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!