Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Shala Energy
Numri unik i identifikimit (NIPT): K92118003C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 133,590.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: ndertimi,operimi dhe tranferimi i kaskades se hidrocentraleve ne lumin Shala,tek Autoriteti Kontrakues,ku perfshihet financimi,ndertimi,venia ne pune,prodhimi,furnizimi,transmetimi,shperndarja,eksportimi dhe shitja e energjise elektrike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
3 POWER ENERGY GROUP INC 4
INTERNERGO ALBANIA 25
FALAK PROPERATIES 71
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshje koncesionare
Administratorė: Ibrahim Elfaki, Joze Bajuk, Eleonora Hasani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2012
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shala Energy
Shala Energy
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!