Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
LAKON INTERNATIONAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K92111024M
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nikolaos Kokkinos 9
Albert Xhani 40
Panagiotis Michalitsis 51
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Panagiotis Michalitsis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Stavri Prifti 10/09/2009 10/09/2012
LAKON INTERNATIONAL
LAKON INTERNATIONAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!